środa, 23 lipca 2014

Polecieliśmy do kina na Samoloty 2źródło: www.filmweb.pl


Pierwszej części bajki nie widziałem. Więc dopiero odkryłem bohatera Dusty'ego i przyznam, że od razu mi się spodobał. Śmiesznie nazwali ten żółty samolot - Zalewajka. Jak zupa! (dla tych, co nie wiedzą o co kaman - zalewajka to łódzka zupa). Bardzo fajnym bohaterem jest oczywiście Śmigły - czerwony helikopter. Zaś mamie najbardziej spodobał się wielki zielony samolot - indianin Rwący Wicher.

Musze przyznać, że było to niesamowite kino akcji. Film trzymał w napięciu tak bardzo, że nie udało mi się zjeść całego popcornu, a napój dopiłem tylko do połowy.


Film dedykowany jest strażakom, którzy narażają własne życie aby ratować życie innych. Dusty, któremu ulega awarii przekładnia silnika zmuszony jest do zrezygnowania z wyścigów. Zgłasza się do ochotniczej straży pożarnej. Niesamowite są sceny pożarów. Film ma wiele niesamowitych momentów: gdy cały las staje w płomieniach i setki samochodów są zamknięte w płonącej pułapce, gdy Brygadier Śmigły zostaje poparzony tak bardzo, że psuje mu się cała elektryka, aż w końcu gdy przekładnia zostaje uszkodzona i Dusty roztrzaskuje się o ziemię... Czy przeżyje? Czy będzie latał?  Ja wiem. Ale nie powiem.

Obejrzyjcie zwiastun:A wiecie co jest najfajniejsze? Bilet 1+1 udało Nam się wygrać w loterii CinemaCity. A dziś wygraliśmy popcorn 1+1 i bilet. W końcu obejrzę Rio2 :D - idziemy za tydzień :D
Co zrobić aby wziąć udział w loterii? Iść do kina, na każdym bilecie jest kod, który trzeba zarejestrować na stronie cinemix.pl i wygrać :D Prost nie?


A jak wyszliśmy z kina sam poszedłem polatać.


A Dusty latał po niebie nad Manufakturą...Bilet 1+1 - 24zł
Zestaw z fajnym kubkiem - 18,50zł

Razem - 42,50zł
Kino Cinema City Łódź Manufaktura

2 komentarze:

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będzie Nam miło jeśli zostawisz po sobie jakiś komentarz. Z góry ślicznie dziękujemy: Tadek i Niejadek