wtorek, 29 lipca 2014

Ktoś ukradł Prążka!


Tak, dobrze się domyślacie. To kolejna książka o kotkach. A ściślej mówiąc o jednym kotku - Prążku. Byliśmy kilka dni temu z Mamą na zakupach i nie mogłem jej się oprzeć.
Książka ma bardzo duże literki. Mama przeczytała mi ją w ekspresowym tempie. Trzy wieczory i po książce. Chciał bym jeszcze inne części. Ale w sklepie była tylko jedna, a Mama nie widziała ich nigdzie. Obiecała, że jak spotka "Wąsik, niechciany kotek" lub jakieś inne z serii to kupi.

Książeczka opowiada o rodzinie, która adoptuje małego kotka. Przygarnia go z Ośrodka Ratowani Kotów. Oliwka jest bardzo sympatyczną i spokojną dziewczynką, a Szymek chłopakiem - rozrabiakiem. Jednak oboje bardzo kochają swojego kotka, który pewnego dnia ginie. Udaje im się go odnaleźć, ale nie zdradzę Wam co się z nim działo. Tego musicie dowiedzieć się sami.Ilustracje w książeczce są bardzo ładne. Jakby ktoś namalował je ołówkiem. I nie są wcale kolorowe. Są czarno - białe. Namalowała je Katherine Kirkland. Zaś książeczkę napisała Holly Webb, a z angielskiego przetlumaczył  Jacek Drewnowski.

Wydawnictwo Zielona Sowa.
Cena na książce 13,99zł
Kupiona w Biedronce za 9,99zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będzie Nam miło jeśli zostawisz po sobie jakiś komentarz. Z góry ślicznie dziękujemy: Tadek i Niejadek