wtorek, 8 lipca 2014

Kartka urodzinowa dla Kuby


Mama znalazła w internecie informacje o Kubie, podopieczny Fundacji Dziecięca Fantazja. Zakręconym Legomaniaku (tak jak ja), który jest chory. I to bardzo poważnie, bo ma raka pnia mózgu. Jego marzeniem jest otrzymać jak największą liczbę kartek urodzinowych. Swoje 12 urodziny obchodzi 28 lipca.


Zdjęcie z Wydarzenia Fundacji Dziecięca Fantazja


Postanowiłem z Mamą, że i My wyślemy kartkę. Więc w trakcie sobotnich zakupów wybrałem - najbardziej wypasioną kartkę jaka była w sklepie papierniczym. Mama zaadresowała i wczoraj poszliśmy na pocztę po znaczek. Przykleiłem go i wrzuciłem list do skrzynki. Mam nadzieję, że Kubie się spodoba, i że dostanie tych kartek tak dużo, że nie pomieszczą się w Jego pokoju.

Wystarczy kilka chwil i kilka złoty, aby uszczęśliwić chorego chłopca. Nam to trochę zajęło - od kupienia do wysłania. Ale Wy możecie po prostu podjechać na najbliższą pocztę, kupić tam kartkę, na miejscu wypisać, napisać na kopercie adres i wrzucić do skrzynki.

Dane adresowe:

Kubusia już nie ma niestety między Nami. Odszedł dziś 24.10.2014 r


znicze.net.pl
Koszt kartki przestrzennej - 5,50zł
Znaczek - 1,75 zł
Zadowolenie Kuby - Bezcenne

3 komentarze:

  1. pójdę po kartkę i razem z moimi dziećmi wyślemy Kubusiowi jakąś fajowską :)
    Pozdrawiam, Agnieszka, mama 3 chłopców

    OdpowiedzUsuń
  2. W dniu dzisiejszym Kuba odszedł do lepszego świata, bez bólu i chorób. Z całego serca dziękujemy wszystkim za pomoc w spełnieniu jego kartkowego marzenia. Osoby wierzące prosimy o cichą modlitwę, a osoby niewierzące o chwilę refleksji nad kruchością życia.19 września ·

    https://www.facebook.com/events/530935590362973/permalink/574188896037642/

    OdpowiedzUsuń

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będzie Nam miło jeśli zostawisz po sobie jakiś komentarz. Z góry ślicznie dziękujemy: Tadek i Niejadek