piątek, 1 sierpnia 2014

Drugi miesiąc blogowania za nami :) - Lipiec 2014 - Podsumowanieedusio.plAle ten czas zasuwa! Dopiero co zaczynaliśmy, a tu już siup dwa miesiące. I sierpień. I połowa wakacji zleciała.

Co miesiąc będziemy Wam pisać streszczenie minionego miesiąca na blogu. Co Wam się spodobało. Czego nie chcieliście czytać. Itd. Itp.

Łącznie napisaliśmy 22 posty. Podsumowanie tym razem zaczniemy od postów które przeczytała garstka osób. Bo Wy to chyba w ogóle nie lubicie czytać! Książek - nie lubicie czytać! Bo mało zaglądacie do recenzji książek. A może Wy lubujecie się w innym gatunku literatury?

Najmniejszą popularnością cieszył się post o Filonku :(

Post z ostatnim miejscem to: PRZYGODY FILONKA BEZOGONKAMiejsce przedostatnie zajmuje post również kulturalny z wizyty w Muzeum.

Miejsce przedostatnie: WYSTAWA LALEK TEATRALNYCH ALI BUNSH - MUZEUM ARCHEOLOGICZNE I ETNOGRAFICZNE Może kościotrup zachęci Was do odwiedzenia postu i muzeum.

Oto posty, które czytaliście najchętniej w miesiącu lipcu:

Miejsce 1: SJESTA W JULIANOWSKIMMiejsce 2: SMERFY I WIELKA MUCHA BZZ - RECENZJA I SMERFNY KONKURS
Miejsce 3: SMERFNY KONKURS ZE STARPAK4KIDS.PL
Miejsce 4: SJESTA W JULIANOWSKIM W RYTMIE HIP-HOP
Miejsce 5: WZIĘLIŚMY NA ZĄB GANG WIEWIÓRA


Nawiązaliśmy też współpracę ze Starpak4kids.pl. Dzięki portalowi mogliśmy zorganizować dla Was Smerfny konkurs, którego bramki zostały zamknięte wczoraj. Do konkursu zgłosiło się 14 osób. Nagród jest 10. Pozostaje zwołać Jury i obradować. Wyniki podamy do 10 sierpnia w postach konkursowych.

Dziękujemy starpak4kids.pl! A Was zapraszamy do odwiedzenia portalu: starpak4kids.pl

Na FB też nie byliście zbyt aktywni. W tym miesiącu polubiło nas tylko 17 osób.

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! Bloga czytało w tym miesiącu 1,5 razy więcej osób niż w czerwcu. Bardzo Wam dziękujemy! Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami.

Źródło: galeria.glitery.pl


Podsumowując: czytać- nie lubicie, muzeum - nie lubicie. A co lubcie? Konkursy, kino i imprezy na świeżym powietrzu.

Już obmyślamy dla Was kolejne konkursy. Mamy nadzieję, że jedna z sieci kin skusi się na współpracę z nami...

Recenzje książek nadal będziemy Wam pisać - może jednak zaczniecie czytać?


2 komentarze:

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będzie Nam miło jeśli zostawisz po sobie jakiś komentarz. Z góry ślicznie dziękujemy: Tadek i Niejadek