środa, 28 stycznia 2015

Klocki Blocki - Karetka Pogotowia


Klocki Blocki - bardzo podoba mi się ta nazwa. Klocki też bardzo mi się podobają. Są ładnie wykonane i z błyszczącego plastiku. Klocuszki są bardzo dopasowane. A kształt karetki jest bardzo przyjemny. Zaokrąglony, a nie kanciaty dach wygląda ładnie.

W zestawie znajdują się aż trzy ludziki: kierowca karetki, ofiara wypadku i lekarz. Na wyposażeniu karetki są nosze z rozkładanymi kółkami, monitor kontrolujący funkcje życiowe pasażera, oraz krew do transfuzji.
Tylna klapa karetki jest otwierana. Natomiast kierowcę należy wkładać przez dach, który łatwo się zdejmuje i zakłada. Auto jest Niejadko odporne - czyli klocki dobrze do siebie pasują i trudno jest je rozbroić.

Instrukcja jest dość trudna do odczytania. Trzeba jej się uważnie przyglądać. Na jednym obrazku pokazane jest przyczepienie kilku klocków. Ale jak jesteście dobrymi budowniczymi na pewno sobie poradzicie. Przyda się też pomoc osoby dorosłej.


Moja ocena w skali 1-5 to 4+ (tylko dlatego, że lekarzowi spadają włosy - Mama mówi, że ma tupecik bo jest łysy )

Cena zestawu na Allegro: 20-30 zł

A tu macie filmik tego zestawu wykonany przez Lego Testera:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będzie Nam miło jeśli zostawisz po sobie jakiś komentarz. Z góry ślicznie dziękujemy: Tadek i Niejadek