wtorek, 20 stycznia 2015

Magiczne Ferie w Kinach Helios - Konkurs wycieczka do Londynu


Dziś mamy dla Was kolejnego kinowego news'a. Ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała specjalny repertuar dla swoich młodych Widzów! Podczas najbliższych ferii zimowych wszyscy uczniowie… i nie tylko będą mogli zobaczyć całą serię przygód młodego czarodzieja – Harry’ego Pottera! Ale nie tylko! Będzie można też obejrzeć Paddingtona, Królową Śniegu 2 czy Dzwoneczka i Bestię z Nibylandii.

Magiczne Ferie w kinach Helios to doskonała okazja do przypomnienia lub zapoznania młodej widowni z kompletną historią Czarodzieja z Hogwartu. To pełny zestaw zrealizowanych z ogromnym rozmachem ośmiu ekranizacji przygód Harry’ego Pottera! W ramach seansów organizowanych w trakcie ferii zimowych ogólnopolska sieć kin Helios zaprezentuje kolejne części serii: „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, „Harry Potter i Komnata Tajemnic”, „Harry Potter i Więzień Azkabanu”, „Harry Potter i Czara Ognia”, „Harry Potter i Zakon Feniksa”, „Harry Potter i Książę Półkrwi” oraz obie części filmu „Harry Potter i Insygnia Śmierci”.

Oprócz filmowych emocji związanych z magicznymi przygodami najbardziej znanego czarodzieja na świecie będzie można również wygrać atrakcyjne nagrody. Do wygrania będzie ponad 30 fantastycznych wycieczek i podróż do londyńskiego Muzeum Harry'ego Pottera (szczegóły konkursów)! Zestaw quizów i konkursów, jakie będą odbywały się przed każdym seansem to bardzo interesujący element poznawczy i edukacyjny, który dodatkowo urozmaici i uatrakcyjni przeżycia w trakcie pokazów filmowych.
Ceny biletów widoczne są przy poszczególnych seansach, po wybraniu opcji KUP BILET. Istnieje możliwość zakupu dwóch biletów w kasie kina w promocyjnej cenie (dotyczy 2 seansów jednego dnia). UWAGA – na seanse w ramach Magicznych Ferii dostępne są karnety w cenie 96 złotych (w przypadku zakupu ośmiu biletów na wszystkie seanse w jednym tygodniu, po jednym bilecie na każdy seans). KARNETY DOSTĘPNE SĄ TYLKO W KASIE KINA!

Sprawdźcie terminy seansów oraz dodatkowe atrakcje, jakie przygotowała sieć Helios  w Waszym mieście i spędźcie niezapomniane chwile z kinem Helios! Powodzenia w konkursie !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będzie Nam miło jeśli zostawisz po sobie jakiś komentarz. Z góry ślicznie dziękujemy: Tadek i Niejadek