czwartek, 15 stycznia 2015

Od nowego roku „Rodzina leci do Multikina”, czyli tańsze bilety dla rodziców


Od nowego roku „Rodzina leci do Multikina”

W Multikinie rodzina zawsze chodzi taniej do kina. Od 02 stycznia 2015 Multikino rozpoczeło nową akcję „Rodzina leci do kina”, czyli tańsze bilety na filmy familijne dla rodziców przy zakupie biletów ulgowych dla dzieci.

Dzięki akcji „Rodzina leci do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17:00,  na filmy familijne 2D i 3D, bez ograniczeń wiekowych. Akcja „Rodzina leci do Kina” nie obowiązuje na wydarzenia specjalne w tym m.in. na Poranki filmowe. Bilety dostępne do nabycia w kasach Kin.
Zasady nabywania biletów rodzinnych oraz biletów ulgowych dla dzieci nie mogą być łączone z innymi promocyjnymi zasadami nabywania biletów.


Obecnie w ramach projektu można obejrzeć "Paddingtona" Od 16 stycznia  "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii", a od 30 stycznia Nasze wyczekiwane "Pingwiny z Madagaskaru"Akcja odbywa się we wszystkich kinach sieci Multikino i Silver Screen.

Sponsorem głównym akcji jest producent Kinder Niespodzianki. Partnerem medialnym - Radio Zet.


Regulamin oraz szczegóły akcji znajdują się na www.multikino.pl

3 komentarze:

 1. Dziękujemy za info, zwłaszcza, że tak czekamy na Dzwoneczka:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A proszę bardzo. Cieszymy się, że Komuś ta informacja się przydała. Będziemy zatem częściej takie newsy pisać :D

   Usuń
 2. Czekaliśmy na Dzwoneczka, odkąd obejrzeliśmy ostatni:) .... pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będzie Nam miło jeśli zostawisz po sobie jakiś komentarz. Z góry ślicznie dziękujemy: Tadek i Niejadek