niedziela, 1 czerwca 2014

Poznajcie mnie.

Cześć!

Jestem Tadek. Mój Brat to Niejadek.

Ja chodzę do Starszaków. Uwielbiam klocki. Mogę budować z nich całymi dniami. Mama czasem się na mnie złości, gdy gubię części od drogich zestawów... Bardzo też lubię gry planszowe i oczywiście - komputerowe. Choć w te drugie nie mogę zbyt często grać. Bardzo lubię gdy Mama czyta mi bajki na dobranoc. Wiecie, że robi to codziennie?

Mój Brat ma dopiero dwa lata. Mama ma z Nami ogromny problem, bo bardzo grymasimy przy jedzeniu. Choć przyznam, że ja lubię więcej rzeczy, ale jak Zośka w przedszkolu powie, że buraki są niedobre to nie tknę ich przez miesiąc albo i dłużej. Za to Niejadek mógłby żywić się tylko mlekiem z butelki i serkami waniliowymi.

Bardzo lubimy oglądać bajki. Moją ulubioną bajką są... Kucyki Pony. Tak właśnie, bo niby kto powiedział, że to dla dziewczyn? Wy Dorośli! A to wcale nie jest tak jak Wam się w tych dużych głowach wydaje. Wszystkie bajki i zabawki są dla dzieci. Zapamiętajcie sobie raz na zawsze! No może prawie wszystkie, bo Mama mówi, że karabiny i pistolety nie są do zabawy. I chyba ma racje, bo co to za zabawa w zabijanie kolegi?
Lubię też Scooby-Doo i Monster High, Ben 10, Garfield'a, Tom & Jerry, prawie wszystkie bajki na MiniMini i Teletoon+, lubię też CN, ale Mama nie wszystkie daje mi oglądać. Mówi, że są paskudne. Niejadek za to uwielbia Finley'a i Świnkę Peppę, odcinek z pociągiem mógłby oglądać w kółko i w kółko i w kółko i w kółko... w ogóle ma ostatnio obsesję na tle pociągów, autobusów, traktorów i koparek. Tylko turturtur ciuciuciu i brum brum. Kiedy On zacznie gadać?To My: Tadek i Niejadek2 komentarze:

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będzie Nam miło jeśli zostawisz po sobie jakiś komentarz. Z góry ślicznie dziękujemy: Tadek i Niejadek