sobota, 28 czerwca 2014

Legendarne Bestie CHIMA - Krokodyl Cragger'a


Do mojej armii CHIMA dołączył niedawno krokodyl Cragger'a. Jest to pierwsza paczuszka Legend Beast, która trafiła w moje ręce. Już się nie mogę doczekać kolejnych!

Składanie zacząłem oczywiście od figurki - Cragger z mieczem i tarczą Chi - nigdy wcześniej żadna z moich figurek nie miała takiej tarczy.

Potem złożyłem krokodyla. Było to dziecinnie proste. Mimo, że na opakowaniu jest 7, a ja mam 5,5 lat. No, ale ja klocki układam już od kołyski. Instrukcja krok po kroku, więc łatwo sobie poradzić.


Krokodyl jest świetny! Otwiera paszczę i to bardzo szeroko. Rusza ogonem i łapami. Porusza się jak prawdziwy. Z taką bestią Cragger śmiało może ruszać przeciwko armii pająków i skorpionów.Mama pomogła mi zmierzyć tę figurkę. Nigdy wcześniej tego nie robiliśmy, ale może ktoś z Was chciałby wiedzieć...

Wymiary:
Długość - 18,5 cm
Szerokość - 6,5 cm
Wysokość bez figurki z zamkniętą paszczą - 4 cm
Wysokość z maksymalnie otwartą paszczą - 7,5 cm

Czy warto ją kupić? Jeśli tylko kochacie klocki i jesteście fanami LEGO CHIMA - warto!!! Miłej zabawy!
2 komentarze:

 1. mama ma śliczny charakter pisma :) a oboje macie mega cierpliwość do lego. Ja się cicho modlę,żeby nie musieć nigdy składać takich figurek. Ale cii.nic nie mów Amelce i Oliwierkowi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mama bardzo serdecznie dziękuje za miłe słowa :)
   Ja bym mógł składać codziennie inną, tylko Mama nie ma tyle pieniążków, a szkoda...

   Usuń

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będzie Nam miło jeśli zostawisz po sobie jakiś komentarz. Z góry ślicznie dziękujemy: Tadek i Niejadek