poniedziałek, 13 października 2014

Wielka Księga Przygód idealna na kolorowe sny.
To już rytuał. Nasz wieczorny rytuał. Wpadam przed snem do sypialni Niejadka i oglądamy Elmera lub Wielką Księgę Przygód Elmera ( Wydawnictwo Papilon ), a potem wybieramy dwie bajki do przeczytania. Niejadek uwielbia historyjkę Elmer i zaginiony miś dlatego czytamy ją codziennie, a mnie bardzo się podoba opowieść o tęczy. Ale w sumie obojętnie, którą czytamy bo po prostu uwielbiam tego słonia w kratkę! I wiecie co? Jak tak się napatrzę wieczorem na te jego piękne kolory i posłucham wspaniałych przygód to od razu mam weselsze sny. I bardziej kolorowe oczywiście.


W "Wielkiej Księdze Przygód" znajdziecie cztery sympatyczne historyjki:Odkryliśmy wczoraj z Mamą przy okazji zakupów, że w Salonach Empik możecie kupić książeczki Elmera 3 w cenie 2. To dopiero gratka!

Zapraszamy do polubienia Elmer słoń w kratkę na FB


4 komentarze:

 1. Marzycielska Poczta to akcja dobroczynna, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci.

  Przyłącz się do nas!

  Marzycielska Poczta to również mały serwis społecznościowy. Mimo, że głównym celem akcji jest pisanie tradycyjnych listów i kartek, również poprzez stronę wspieramy chore dzieci i ich rodziców.

  http://marzycielskapoczta.pl/wszystkie-profile-dzieci/

  OdpowiedzUsuń
 2. KARTKA URODZINOWA DLA WIKUSI

  Kochani Wikunia choruje na Osteogenesis Imperfecta - Wrodzoną Łamliwość Kości. Jest kruchą, delikatną, radosną, pełną życia dziewczynką. Od urodzenia do dnia dzisiejszego miała kilkadziesiąt złamań i przeszła wiele bolesnych operacji. Większość swojego życia spędza w gipsie oraz szpitalach.
  Wikunia 24 listopada obchodzi urodzinki 9 latek zrobmy jej niespodzianke i podarujmy jej karteczke urodzinową to tak nie wiele a sprawi wiele radości i uśmiechu Wikuni .
  oto adres do Wiktorii
  Wiktoria Klińska
  ul.Korcza 25/3
  66-400 Gorzów Wlkp.

  Z góry bardzo dziękuję .

  może wyślecie kartkę urodzinową tej chorej dziewczynce jestem ciocią Anita Klińska bardzo was proszę też o udostępnianie tego wydarzenia (-: (-: (-:

  http://wiktoriaklinska.pl/

  https://www.facebook.com/events/287944554749719/

  https://www.facebook.com/wiktoria.klinska.56

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za ingormację. Postaramy sié wysłać i udostępnimy na fb

   Usuń

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będzie Nam miło jeśli zostawisz po sobie jakiś komentarz. Z góry ślicznie dziękujemy: Tadek i Niejadek