wtorek, 1 września 2015

Powracamy do blogosfery i zapraszamy na Poranki Dziecięce.


Długo, długo nic nie pisaliśmy. Przepraszamy. Mamy nadzieję, że więcej się to nie powtórzy. Mieliśmy trochę problemów z organizacją czasu. Z brakiem komputera i w ogóle.... Mama ma nową pracę. Ja zaczynam szkołę - klasa Ib. A Niejadek wciąż nie chce jeść i nie idzie do przedszkola. Mamy nadzieję, że jest jeszcze ktoś kto o naszym blogu pamięta. I może ktoś kto choć tyci tęsknił. Wracamy!

Gorąco pozdrawiamy Multikino Polska, jedyni którzy nie zapomnieli o nas nawet wtedy, gdy nie było nas w necie. 


Na pewno wybierzemy się na jakiś poranek, choć ciężko będzie wybrać. Uwielbiamy Kosmoloty i Tree Fu Toma. Słoniczkę Ellę tylko lubimy. A Wy na co byście się wybrali?


Wrześniowe Poranki o 10.30  w Multikinie ze „Słoniczką Elli”
i odważnym „Tree Fu Tomem”

We wrześniu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowe odcinki „Przygody słoniczki Elli” i „Tree Fu Toma”.

Tree Fu Tom:
Tom Powers wygląda na przeciętnego ośmiolatka. Jednak chłopiec dokonał niezwykłego odkrycia. W lesie niedaleko jego domu jest specjalne drzewo, które mieści Treetopolis - miasto wewnątrz pnia drzewa… Tom może uzyskać do niego dostęp tylko w miniaturowej wersji siebie i  mieć wpływ na zachowanie dziwnych i cudownych, małych istot z lasu. Należą do nich Twigs i Zigzoo.

Przygody słoniczki Elli:
Ella, pogodna słoniczka, uwielbia wesołą zabawę. Każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem. Jednak przy odrobinie wyobraźni, pracy zespołowej oraz z pomocą wyjątkowego, magicznego kapelusza, Ella rozwiązuje wszystkie problemy.


Wrześniowe Poranki o 12.00 w Multikinie z Kosmolotami!

We wrześniu w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 dzieci wybiorą się w intergalaktyczną podróż wraz z elitarną grupą statków kosmicznych dzięki bajce „Kosmoloty”.
Poranki o 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

Multikino zaprasza najmłodszych kinomanów do świata Kosmolotów. Wybierzcie się 
w intergalaktyczną podróż wraz z elitarną grupą statków kosmicznych, wyszkoloną do zadań specjalnych. Orzeł, przywódca Kosmolotów, wraz ze swoją drużyną, zabierze Was w zapierającą dech w piersiach wyprawę po Układzie Słonecznym. Bajka pokazuje dzieciom, że nauka to przede wszystkim dobra zabawa, pełna ekscytujących odkryć, eksperymentów i doświadczeń.


Wrześniowe Poranki o 10.30 i 12.00 odbędą się w Multikinie: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będzie Nam miło jeśli zostawisz po sobie jakiś komentarz. Z góry ślicznie dziękujemy: Tadek i Niejadek